logo
NADCHODZĄCE WYDARZENIA

aktualnie brak wydarzeń

Zobacz Kalendarz wydarzeń

BIP DPS PRZYSTAŃ
 

Dzień Seniora

31 października 2019 Dzień Seniora


Październik jest miesiącem szczególnym dla wszystkich Seniorów. To właśnie w tym czasie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Jest to doskonała okazja do tego, aby wyrazić szacunek i wdzięczność względem nich. Stanowi on także przyczynek do tego, aby pokazać, że starość to nie tylko smutek i coś negatywnego. W związku z tym w dniu 25.10.2019r. na terenie naszego Domu odbył się Dzień Seniora. Jadalnia zapełniła się szybko, a do zacnego grona naszych najstarszych Mieszkańców dołączyli zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych Domów: Zacisza oraz Słonecznego Domu.
Po oficjalnej części spotkania, podczas której Pani Dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia zgromadzonym, rozpoczęła się część biesiadna. Dzięki charyzmie wodzireja w krótkim czasie cała sala zaczęła śpiewać i tańczyć. Na twarzach Seniorów malowały się szczere uśmiechy.
Nasi Mieszkańcy po raz kolejny udowodnili, że wiek nie ma wiele wspólnego z pogodą ducha i umiejętnością dobrej zabawy. Najważniejsze jest nie to ile mamy lat, ale na ile się czujemy.