logo
NADCHODZĄCE WYDARZENIA

aktualnie brak wydarzeń

Zobacz Kalendarz wydarzeń

BIP DPS PRZYSTAŃ
 

Dzień Seniora

Październik jest miesiącem szczególnym dla wszystkich Seniorów. To właśnie w tym czasie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Jest to doskonała okazja do tego, aby wyrazić szacunek i wdzięczność względem nich. Stanowi on także przyczynek do tego, aby pokazać, że starość to nie tylko smutek i coś negatywnego. W związku z tym w dniu 25.10.2019r. na terenie naszego Domu odbył się Dzień Seniora. Jadalnia zapełniła się szybko, a do zacnego grona naszych najstarszych Mieszkańców dołączyli zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych Domów: Zacisza oraz Słonecznego Domu.
Po oficjalnej części spotkania, podczas której Pani Dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia zgromadzonym, rozpoczęła się część biesiadna. Dzięki charyzmie wodzireja w krótkim czasie cała sala zaczęła śpiewać i tańczyć. Na twarzach Seniorów malowały się szczere uśmiechy.
Nasi Mieszkańcy po raz kolejny udowodnili, że wiek nie ma wiele wspólnego z pogodą ducha i umiejętnością dobrej zabawy. Najważniejsze jest nie to ile mamy lat, ale na ile się czujemy.

album

dzień seniora

miejsce

Dom Pomocy Społecznej Przystań

miasto

Katowice

kategoria

impreza, spotkanie, święto

tagi

dom pomocy społecznej słoneczny dom, dom pomocy społecznej zacisze, dzień seniora, muzyka, radość, seniorzy, starość, taniec